Kjo është kënga më e re nga Noizy

Po e vazhdon produktivitetin e tij në muzikë.
Reperi Noizy përmes një fotografie të hedhur në Instastory ka bërë të ditur se së shpejti do ta lansojë këngën e tij të re, të titulluar ‘Kriminel’, shkruan lajmi.net

Në foto, e cila duket se është shkëputur nga klipi, ai shihet brenda një veture luksoze.

Kënga është në bashkëpunim me Azet dhe Zuna, madje, pritet të publikohet shumë shpejt.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share