Era Istrefi zbulon një detaj nga projekti i ri muzikor

Këtë e ka paralajmëruar nëpërmjet publikimit të një videoje në rrjete sociale, me të cilën zbulon se kënga do të jetë ritmike.

Prej sukseseve që pati me projektet ndërkombëtare si: ‘Bon bon’, ‘Redrum’ dhe ‘No i love yours’ , Era ka pauzuar gjashtë muaj për t’iu rikthyer më pas punës për diçka të re.

Kujtojmë se ajo ka pasur disa probleme në jetën private, prishjes së raporteve me të dashurin Faton Shoshi i cili njëherësh ishte edhe menaxheri i saj.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share