Main Menu

Inter arrin akord me De Vrij

Mbrojtësi i Lazio, Stefan De Vrij, tashmë ka arritur marrëveshje për të kaluar tek Inter gjatë verës.

Skuadra nga Serie A ka konfirmuar se është tërhequr nga bisedimet për zgjatjen e kontratës, duke i lënë shteg të lirë për të ndërruar ambient.

Dhe Inter ka lëvizur shpejtë për të siguruar nënshkrimin e lojtarit, duke rënë dakord për kontratë pesëvjeçare që vlen 4.2 milionë euro në vit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share