Main Menu

Shkëndija mposht Rabotniçkin me rezultatin 0:2

Kuqezinjtë menaxhojnë tre pikët e rradhës pasi mundin 0:2 Rabotniçkin në Shkup.

Shkëndija ka mposhtur Rabotniçkin me rezultatin 0:2.

Golat për tetovarët i shënuan Armend Alimi dhe Besart Ibraimi nga pika e bardhë.

Fitore e merituar e Shkëndijës, që pas 23 xhirove numëron 59 pikë, teksa Rabotniçki mbetet në kuotën e 28 pikëve, duke u renditur për momentin në pozitën e katërt.

Share


« (Previous News)



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share