Greta Koçi uron 8 Marsin, por urimi i saj është paksa i çuditshëm!

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e veshur tëra na të kuqe, transmeton Indeksonline.
Përmes këtij postimi ajo ka uruar për festën e 8 Marsit duke dhënë edhe një këshillë. “Eshte e veshtire te jesh Femer.Ti duhet te mendosh si nje Burre,te sillesh si Zonje,te dukesh si Vajze dhe te punosh si Kale “ Gezuar 8 Marsin ,te gjitha vajzave dhe nenave Shqipetare .Ju jeni Heroina ” ka shkruar Greta.
Ndryshe, ajo dhe motra e saj Eni kanë hapur një biznes në Tiranë kurse përmes postimeve në rrjetet sociale ato i promovojnë veshjet e tyre.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share