Qatip Osmani: Ne ishim më afër fitores

Trajneri i Shkëndijës Qatip Osmani , beson se skuadra e tij ishte më afër fitores në derbin e javës së 19 të Ligës së Parë Futbollistike të Maqedonisë. Ndeshja pas 90 minutave lojë u mbyll me barazim 1-1, ndërsa autor të golave ishin Grnçarov për Vardarin dhe Ibraimi për Shkëndijën.

Share


« (Previous News)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share