Main Menu

Adelina Berisha publikon këngën e re

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Adelina Berisha, pas “Bonita” vjen me një këngë të re.

Kënga e re titullohet “Sta fal”, tekstin e së cilës e ka shkruar Petro Xhori ndërsa muzikën Irkenc Hyka.

Kënga e saj e fundit “Bonita” është mirëpritur shumë mirë nga publiku dhe deri tani ajo ka arritur pothuajse 3 milionë shikime në YouTube.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share