Main Menu

Dorëheqje nga Zidane?

Zinedine Zidane do të ofrojë dorëheqjen e tij nga posti i trajnerit të Real Madridit, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Don Balon” raporton se trajneri Zidane do të largohet nga posti i ekipit.

Ai ka kontratë me Realin deri në vitin 2020, të cilën e kishte nënshkruar në fillim të këtij sezoni.

Në rast se ai largohet, atëherë kandidatët për ta zëvendësuar atë janë Joachim Low, Sarri, Mauricio Pochettino dhe Guti.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share