Main Menu

DJ PM, DJ Dagz e Lindoni së shpejti vijnë me “Hallall e ke”

Treshja pritet që së shpejti të publikojë projektin me titull “Hallall e ke”.

Kënga e fundit e DJ PM dhe DJ Dagz është “Unstoppable” në bashkëpunim me Genc Prelvukajn, kurse projekti i fundit i Lindonit është “Merri Krejt”.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share