Bruno Mars nuk është edhe aq i gjatë siç duket në klipe

Thuhet se sekretet nuk mund t’i fsheh përmes videove montuese dhe me këtë duhet të pajtohen edhe admiruesit e Bruno Marsit.

Ajo që, megjithatë, nuk mund ta mohoj është se Bruno është i shkurtër, duke provuar fotot me yje të tjerë.

Por a e dini sa është i gjatë autori i hitit “24K Magic”, i cili deri më tani ka qenë sekret për admiruesit e këngëtarit.

Shifrat zyrtare thonë se këngëtari është i gjatë 165 centimetra dhe nuk dihet nëse kjo përfshin shpatullat dhe kapelet e shpeshta që vesh.

Kjo u vërejt më së miri gjatë ndarjes së çmimeve, kur këngëtari i është afruar këngëtares Taylor Swift, e cila është e gjatë rreth 1.78 metra.

Por, për fat të mirë edhe e dashura e këngëtarit, Jessica Kaban është e gjatë 162.5 centimetra, kështu që ata janë çifti ideal.

Ndryshe, këngëtari është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share