Ndërron jetë në moshën 35 vjeçare aktori i njohur

Aktori i njohur, Mark Sallingka humbur jetën në moshën 35 vjeçare, ndërsa autoritetet policore bëjnë se aktori ka varur veten.

Bëhet e ditur se trupi i tij është gjetur në lumin Los Angeles në Sunland.

Ish ylli i “Glee”ishte në pritje të dënimit pasi u deklarua fajtor për mbajtjen e shumë imazheve dhe videove të fëmijëve të mitur. Dënimi ishte parashikuar të vuhej në muajin mars dhe pritej që të kalonte në burg një kohë nga katër deri në 7 vjet dhe ndoshta kjo ishte arsyeja kryesore që e çoi atë drejt vetëvrasjes.

Ndërkohë që më parë është përfolur se në muajin gusht aktori i ndjerë ka tentuar të vetëvritet duke prerë duart por kjo u mohua kategorikisht nga avokati i tij.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share