Main Menu

Dy persona nga Gostivari sulmuan një polic në Kodrën e Diellit

Mbrëmë rreth ore 11 e 10 në parkingun para njësisë policore në Kodrën e Diellit A.Q.(26) nga fshati Negotinë i Gostivarit dhe I.Xh.(22) nga Gradeci, komuna e Vrapçishtës kanë sulmuar një zyrtarë policor.

Dy personat janë arrestuar në Kodrën e Diellit dhe janë marrë masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share