Kthimi i Arda Turanit në Turqi shkakton kaos

30 vjeçari ka arritur marrëveshje me Istanbul Basaksehir për huazim prej dy vite e gjysmë nga Barcelona.

Ardhja e tij në Stamboll, ka shkaktuar kaos në aeroportin ‘Ataturk’, me mijëra tifozë që kanë dalë në pritje.

Ky kaos solli përleshje mes tifozëve dhe policisë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share