“Blunt ofendon “hejterat”, ja me cilën kafshë i krahason ata”

Dyshja Blunt dhe Real këto ditë kanë publikuar projektin e tyre më të ri me titull “TR PR”.

Pasi u akuzuan nga publiku se Blunt dhe Real1 kanë vjedhur këngën nga Lil Pump, ata përmes një videoje shihen duke komunikuar me një lopë, të cilës i thonë “ Allo be, a je ti qaj që po na shanë??”.

Ata këtë e shndërruan në humor, por ideja e komunikimit me lopën për t’ua dërguar mesazhin atyre që u thanë se kanë vjedhur këngën, është “thumbim” direkt.

Për ndryshe, dy reperët me të publikuar projektin e ri kanë treguar se kënga është remiks nga Lil Pump, por teksti është i tyre.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share