Real Madrid zhgënjen përsëri tifozët

Real Madrid nuk ka arritur të marrë tri pikë në udhëtim ndaj Celta Vigos.

Ndeshja ka përfunduar 2-2, e për më tepër vendësit e humbën edhe një penallti në përfundim të ndeshjes.

Tani ekipi i Zinedine Zidane është plot 16 pikë larg Barcelonës, dhe 7 pikë larg Ateltico Madridit në pozitën e dytë.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share