Aksident tragjik, vdes një grua dhe plagosen disa të tjerë

5 të lënduar dhe një grua e moshës së re mbetet e vdekur në aksidentin i cili ka ndodhur para pak çastesh. Nga Spitali i Tetovës, një grua është pranuar e vdekur dhe 5 të lënduar një është transferuar në Spitalin e Shkupit dhe katër të tjerë janë në gjendje më të lehetë që mjekohen në Spitalin e Tetovës.

Edhe Komandati i Zjarrfiksave të Tetovës, Uka Aliti për TetovaSot ka konfirmuar se ka edhe viktima nga ky aksident me fatalitet i cili ka ndodhur para pak çastesh. Nuk dihet ende asgjë në lidhje me viktimat apo për numrin e të plagosurve si dhe identitetin e tyre.

Ekipet e policisë dhe zjarrfiksave janë në vendngjarje, dhe po punojnë në zbardhjen e plotë të aksidentit

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share