Këto ndeshje zhvillohen sonte në Ligën e Kampionëve

Sonte zhvillohen ndeshjet e fundit për sivjet në Ligën e Kampionëve.

Ndeshje interesante zhvillohet në Gjermani, mes Leipzig dhe Besiktas, ndërkaq derbi do të ngjet mes Real Madridit dhe Borussia Dortmundit.

Më poshtë keni listën e plotë të këtyre ndeshjeve:

FC Porto   Monaco
Feyenoord   Napoli
Liverpool   Spartak
Maribor   Sevilla
RB Leipzig Besiktas
R.Madrid   Dortmund
Shakhtar   Man. City
Tottenham    APOEL
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share