Kasami i bën të gjitha, pas gol plas sherrin

Pajtim Kasami, mesfushori me origjinë nga Gostivari, realizoi një gol në minutën e 81-të, duke barazuar rezultatin pas golit të Rodriguezit.

Në minutën e 94-t të takimit ndodhi edhe një incident mes shqiptarit dhe trajnerit të ekipit kundërshtar, Uli Fortes.

Theksojmë se Ermir Lenjani u aktivizua si titullar ndërsa Burim Kukeli ishte në stol, pasi sapo është rikthyer nga lëndimi.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share