Bëhuni gati… Enca dhe Lori po ‘kurdisin’ diçka së bashku

Gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe mjaft provokuese.

Përveç protagonizmit në media këngëtaren Enca Haxhiu dhe Lori Hoxha i bashkon dhe diçka tjetër. Ato janë lindur në të njëjtën ditë.

Kujtojmë se ditëlindjet e tyre kanë bërë të gjithë të flasin. Lori organizoi një festë të florinjtë ku mbizotëronte luksi. Nga ana tjetër Enca ‘shkundi’ Tiranën me festën e saj të zhurmshme.

Fustanet e të dyjave ishin super provokuese duke u bërë një temë më vetë diskutimi.

Enca ka publikuar një foto në Instagramin e saj dhe duket se ka gjetur shpirtin binjak, pikërisht Lorin.

‘Mbase gjeta shpirtin binjak, dy peshore’ -shkruan Enca ne postimin e saj duke treguar një miqësi të pazbuluar deri më tani për dy bukuroshet.

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share