Rikthehet NRG band, rikthehen në “Kënga Magjike”

NRG band i njohur për shumë këngë hite rikthehet fuqishëm në skenë.

Frontmeni i këtij grupi Besnik Qaka ka bërë të ditur që do të rikthehen në “Kënga Magjike” me projektin e tyre të ri.

Kjo është një këngë vjeshte dhe do të jetë premierë në këtë edicion i cili transmetohet në Klan TV.

Projekti vjen pas verës së ngarkuar dhe martesës së frontmenit të grupit.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share