Tre shqiptarë shënuan mbrëmë për Maqedoninë

Kombëtarja e Maqedonisë mposhti 4 me 0 ekipin e Liechtensteinit, klub ky që mbeti me zero pikë në pozitën e fundit të grupit G.

Në këtë takim luajtën pesë shqiptarë: Hasani, Bardhi, Musliu, Ademi dhe Alioski.

Madje tre prej tyre arritën të shënon gola në këtë mbrëmje të fundit për eliminatoret e Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Tre golat për Maqedoninë i shënuan shqiptarët: Musliu, Bardhi dhe Ademi.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share