Dafina Zeqiri publikon këngën e re edhe në Youtube

Kanë kaluar kohë që kur Dafina Zeqiri është larguar nga skena dhe është zhvendosur në Amerikë.

Ajo po mundohet që të futet në tregun amerikan dhe së fundi ka publikuar këngën “Told ya” në gjuhën angleze shkruan Indeksonline.

Këngë kjo që sot ka dal në kanalin “Youtube” , pasi që deri sot nuk ka qenë.

Dafina sot në mëngjes gjithashtu ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet komplet pa grim dhe veshur shumë sportive.

Dafina nuk mund ta mohojmë që duket shumë bukur.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share