Era Istrefi publikon këngën me French Montana

Kënga e shumëpritur e kënëtares Era Istrefi në bashkëpunim me reperin amerikan French Montana tashmë është publikuar.

Era dhe Montana vijnë me “No I Love Yous” të cilës ia kanë bashkangjitur edhe klipin.

Era Istefi tashmë është duke vepruar në Amerikë, dhe ky është projekti i dytë i saj që ka shtrirje ndërkombëtare.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share