Main Menu

Saturday, March 31st, 2018

 

Këto janë përballjet që nuk duhet t’i humbisni sot dhe nesër

Sot dhe nesër rikthehen ndeshjet e ligave evropiane, ku nuk do të mungojn super përballjet, shkruan infokusi. Ligat e mëdha evropiane do të sjellin sfida tejet interesante të cilat ja vlen të shikohen. Sot (e shtunë) do të zhvillohet këto super takime. 18:30 Everton – Manchester City 18:30 Bayern- Dortmund 20:45 Juventus – AC Milan 20:45 Sevilla – Barcelona Ditën e diel. 14:30 Arsenal – Stoke 17:00 Chelsea – Tottenham

Share

Share