Main Menu

Monday, September 25th, 2017

 

E çuditshme: Zvicra shet edhe ajër, ky është çmimi

Një kompani zvicerane do të mbushë shishe me ajër të pastër nga Alpet zvicerane, e cila do t’ua shesë atë qytetarëve në zonat e ndotura, siç janë ato në Kinë dhe Indi. Kjo kompani zvicerane do të kërkojë 20 dollarë për një shishe ajri që përmban më shumë se 120 inhalacione ose rreth 10 minuta përdorim, përcjell albinfo.ch. Sipas të dhënave të kompanisë, ajri mblidhet nga vende të ndryshme në Alpet zvicerane. Produkti vjen me një maskë të bashkangjitur të frymëmarrjes. “Ky produkt është për një popullsi që jeton nëRead More

Share

Share