Main Menu

Wednesday, April 12th, 2017

 

Pija magjike që shëron mbi 50 sëmundje

Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit. Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime.Pija ka prejardhjen nga India. Përbërësit: 1/2 e lugës së gjellës xhenxhefil 1/2 e lugës së gjellës kanellë 1/6 e lugës së gjellës shafran të Indisë 1/2 e filxhanit të çajit qumësht Pak mjaltë. Përgatitja Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini 1/2 e një litri ujë të vluar. Qumështi i nxehtëRead More

Share

Share