Gostivar:Kronika e zezë

Dje (21-prill) rreth orës 18:15, në Zdunjë të Gostivarit, pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i…

Gostivar:36 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 2 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Gostivar:83 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 11 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Gostivar:Asnjë shkelje e orës policore,9 dënime për mosmbajtjen e maskës dhe 55 vendime të reja për izolim

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Taravari:Telegram ngushëllimi familjes së Dr.Iseini-it

Kryetari i komunës së Gostivarit me keqardhje e pranoi lajmin për të ndjerin tash më Dr.Mahir…

Gostivar:Kronika e zezë

Sonte (19-prill), gjysmë ore pas mesnatës, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme…

Gostivar:Një shkelje e orës policore dhe 106 dënime për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të kaluara, sipas statistikave të Sektorit për Punë të Brendshme Tetovë, në Gostivar,…

Spitali i Gostivarit furnizohet në mënyrë të centralizuar me oksigjen

Të gjitha repartet spitalore në Spitalin e Përgjithshëm “Ferid Murad” në Gostivar edhe në atë të…

Ndihmo edhe ti për Qendrën e Autizmit në Gostivar

Iniciativa e prindërve të shoqatës “Blue Puzzle’ për hapjen e qendrës rajonale për Autizëm!Së bashku mund…

Taravari demanton: Shpenzimet për 2021 janë zero

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari publikoi shpenzimet zyrtare për viti 2020-2021. Sipas të dhënave…

Share