Ja se si disa njerëz kanë bërë gabimet më të mëdha në jetë

Një person merr mijëra vendime në ditë. Pra, është e drejtë të themi se një numër…

Këta janë njerëzit me stilet më të çuditshme të flokëve

Për disa njerëz prerja ose ngjyrosja e flokëve mund të jetë një vendim fantastik, por për…

Gjëra interesante që njerëzit gjetën në plazh

Në plazhe ka më shumë sesa vetëm dielli, rëra dhe deti. Ndoshta të ndërtojmë një kështjellë…

‘A të qaj 5 minuta?’ vogëlushja që po çmend rrjetin

Një video e një vajze të vogël po çmend rrjetin prej dy ditësh. Ajo quhet Rea…

Kur arkitektët bëjnë gjëra të çmendura, shtëpitë me pamje të çuditshme

Shumica e profileve të Instagramit janë të mbushura me foto që tregojnë gjëra të bukura, por…

E pyesin pse nuk martohesh, shpërthen vajza nga Turqia

Për të gjithë ata që ju pyesin “pse nuk po martohesh”, kjo është përgjigja. Një video…

Këto janë veshjet më “unike” që i keni parë

Jo të gjithë prej nesh jemi ekspertë të modës dhe ndonjëherë kemi probleme në përzgjedhjen e…

Share