“The Ice Road” mund të jetë filmi i fundit aksion i aktorit Liam Neeson

Derisa Liam Neeson është bërë i njohur përgjatë vjetëve për rolet në filma aksion, kjo periudhë…

Filmat që triumfuan këtë vit në “Golden Globe

“Nomadland” dhe “Borat”, ishin fituesit më të mëdhenj të dielën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve…

Travis Scott dhuron 50 mijë shujta për qytetarët në Houston të Teksasit

Travis Scott, ndër reperët më të njohur në Amerikë, tashmë ka vendosur që të dhurojë shujta…

“Golden Globes” Fituesit do t’i presin trofetë nga shtëpitë

Një ceremoni aspak e zakontë do të jetë për kandidatët e “Golden Globes” këtë vit. Përgatitjet…

Charlize Theron dhe Kerry Washington pjesë e filmit “The School for Good and Evil”

Aktorja 45-vjeçare e cila e gëzon një karrierë të suksesshme në Hollywood, Charlize Theron, është bërë…

Sezoni i 6 i “Peaky Blinders” po vazhdon xhirimet, këto janë të rejat e fundit

Mediat e huaja kanë raportuar se janë duke u bërë xhirimet e fundit për sezonin e…

Ndërron jetë kantautori nga Vojvodina Djordje Ballasheviq

Kantautori i njohur Gjorgje Balasevic vdiq sot në moshën 67 vjeçare,sipas raportit të “Blic.rs”. Lajmi u…

Publikohen nominimet e “Golden Globes 2021” – cilët janë filmat më të mirë këtë vit?

Nominimet për edicionin e 78-të të “Golden Globes” janë publikuar gjatë ditës së sotme (e mërkurë).…

Aktorja e njohur trondit me deklaratën për Covd-19

Një deklaratë e fortë sa i përket pandemisë së Covid-19 nga aktorja franceze, Brigitte Bardot, i…

Ian McShane beson se “John Wick: Chapter 4” do të xhirohet këtë vit

Aktori 78-vjeçar, Ian McShane, ka bërë të ditur se beson që filmi i ardhshëm i mbushur…

Share