Category: SHQIPTAR

Ava Max feston suksesin, vetëm 24 orë pas publikimit, albumi “Heaven and Hell” renditet i pari në nivel global në listën zyrtare të iTunes

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, ka publikuar dje (e premte) albumin e saj të parë në karrierë, “Heaven and Hell”. Albumi i cili përmbledh punën e palodhur dyvjeçare […]

Share

Publikohet “Zemër”, hiti i fundit i këngëtares shqiptare Çiljeta dhe DJ-t të njohur

Artistët e njohur shqiptarë, Çiljeta dhe Estto, tashmë kanë publikuar duetin e tyre të shumëpritur. “Zemër” mban titullin projekti i këngëtares, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip. Për […]

Share
Share
%d bloggers like this: