Future Nostalgia i Dua Lipës-albumi më i dëgjuar në Spotify me 4.7 miliardë transmetime

Sukseset përgjatë kësaj kohe duket se nuk kanë të ndalur për artisten shqiptare me renome botërore,…

Arrestohet Vali Corleone, fillimisht iu bastis shtëpia

Personazhi i njohur për publikun, Vali Corleone është prangosur dje pasi fillimisht është bërë bastisja e…

Rita Ora uron muajin e Ramazan-it

Rita Ora ka publikuar një imazh në storien e saj në Instagram. Fotografia që ajo e…

Remzie Osmani shpjegon mesazhin: Edhe ne ishim plot stil, por mirë që nuk kishte rrjete sociale e kemi jetuar realitetin

Një fotografi e publikuar javë më parë nga Remzie Osmani në rrjetet sociale, kishte një përmbajtje…

Ronela Hajati premton një tjetër hit, zbulon datën e publikimit

Pandemia e ka mbajtur Ronela Hajatin larg muzikës por tashmë është rikthyer fuqishëm. Ashtu siç kishte…

Ndërron jetë Aktori dhe humoristi Rasim Thaçi-Cima

Rasim Thaçi, i njohur me nofkën Cima, ka ndëruar jetë sot si pasojë e infektimit me…

Dafina Zeqiri infektohet me COVID-19

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është infektuar me Covid-19. Ajo e ka bërë të ditur mbrëmë…

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

Dua Lipa ka thënë se së shpejti do të sjellë një këngë të re. Këngëtarja kosovare…

Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Fjolla Morina është dënuar në mungesë nga gjykata e Kukësit me…

Unikkatil sot feston ditëlindjen, sa vjeç mbush reperi më i suksesshëm i skenës shqiptare

Reperi shqiptar Viktor Paloka i njohur me emrin e artit Rebel a.k.a Unikkatil, feston sot ditëlindjen.…

Share